Home

decide rigiditate estimată cu latul pe dos Afaceri Zecimal Hohote

Live-text Liga I, ora 17,30: UTA - FC Argeș 0 - 1, final - Sportarad

Sportul nemțean de performanță

Dosarul Tel Drum, în care este cercetat şi Liviu Dragnea, aproape de  finalizare. Anunţ de ultima oră al şefului DNA
Dosarul Tel Drum, în care este cercetat şi Liviu Dragnea, aproape de finalizare. Anunţ de ultima oră al şefului DNA

Mineriada ŢESTOASELOR. Se strânge laţul cu 10 august - Ziariștii

Champions League | Barcelona, distrusă de Benfica, scor 0-3! Bayern,  spectacol sub ochii lui Lucescu: 5-0 cu Dinamo Kiev! Juventus a bătut-o pe  Chelsea cu 1-0. Manchester United, 2-1 cu Villarreal - Playsport
Champions League | Barcelona, distrusă de Benfica, scor 0-3! Bayern, spectacol sub ochii lui Lucescu: 5-0 cu Dinamo Kiev! Juventus a bătut-o pe Chelsea cu 1-0. Manchester United, 2-1 cu Villarreal - Playsport

Rică Răducanu a dat gol din ofsaid. Povestea unui meci antologic -  Giulesteanul.ro
Rică Răducanu a dat gol din ofsaid. Povestea unui meci antologic - Giulesteanul.ro

VIDEO Barcelona - Villarreal 3-2. Oaspeții au condus de două ori, dar  Lionel Messi a rezolvat meciul
VIDEO Barcelona - Villarreal 3-2. Oaspeții au condus de două ori, dar Lionel Messi a rezolvat meciul

Ungaria U21 - Germania U21 0-3 » Maghiarii, zdrobiți în primul meci de la  EURO
Ungaria U21 - Germania U21 0-3 » Maghiarii, zdrobiți în primul meci de la EURO

Iscoada
Iscoada

VIDEO | ”FC U” Craiova a umilit CSM Reșița într-un amical în care a condus

Pustai, cu Pandurii ce-ai avut? Pandurii - Steaua 1-1

Conference League: FCSB, Farul și Sepsi, calificate în turul al treilea  preliminar - CFR Cluj, eliminată din cupele europene - HotNews.ro
Conference League: FCSB, Farul și Sepsi, calificate în turul al treilea preliminar - CFR Cluj, eliminată din cupele europene - HotNews.ro

VIDEO Succes dramatic pentru FCSB! Dumiter a marcat în minutul 90+4 şi a  adus victoria cu FC Argeş, scor 3-2
VIDEO Succes dramatic pentru FCSB! Dumiter a marcat în minutul 90+4 şi a adus victoria cu FC Argeş, scor 3-2

SuperLiga: U Cluj 2-1 FC Steaua. Comedia gafelor | FCSTEAUA.RO

Gabriel Degeratu! Fotbal sub Turnul Chindiei, Capitolul 44! | Riposta pe Net

VIDEO Dnepr - Pandurii 4-1 » Gorjenii au fost victime sigure în Ucraina

Cupa Romaniei: Dacia Unirea Braila – DINAMO | Memorabilia DinamoMania

CSM Slatina pierde ultimul meci, de pe teren propriu, din Liga a II-a.  „Le-am făcut cadou golurile” | Gazeta Nouă
CSM Slatina pierde ultimul meci, de pe teren propriu, din Liga a II-a. „Le-am făcut cadou golurile” | Gazeta Nouă

Pandurii au DISTRUS revelatia Ligii si o asteapta pe Fiorentina! Eric, SHOW  la Targu Jiu: Pandurii 6-1 FC Botosani! Vezi fazele: | Sport.ro
Pandurii au DISTRUS revelatia Ligii si o asteapta pe Fiorentina! Eric, SHOW la Targu Jiu: Pandurii 6-1 FC Botosani! Vezi fazele: | Sport.ro

Video | Pyunik Erevan - CFR Cluj 0-0, în turul 1 preliminar al Champions  League. Ardelenii, ocazii mari și bară Debeljuh
Video | Pyunik Erevan - CFR Cluj 0-0, în turul 1 preliminar al Champions League. Ardelenii, ocazii mari și bară Debeljuh

România-Argentina, cea mai mare victorie din fotbalul românesc

VIDEO Croația - Mexic 1-3. 3 goluri primite în 10 minute! Olanda - Mexic în  optimi
VIDEO Croația - Mexic 1-3. 3 goluri primite în 10 minute! Olanda - Mexic în optimi

Laptop Gaming ASUS ROG Strix Scar II GL504GV-ES003, Intel Core i7-8750H  pana la 4.1
Laptop Gaming ASUS ROG Strix Scar II GL504GV-ES003, Intel Core i7-8750H pana la 4.1

Dinamo - Unirea Constanța 6-0 » „Câinii” au făcut scor pe „Arcul de  Triumf”. Cum arată clasamentul din Liga 2
Dinamo - Unirea Constanța 6-0 » „Câinii” au făcut scor pe „Arcul de Triumf”. Cum arată clasamentul din Liga 2