Home

sunt bolnav Suradam copie de rezervă gafe in fotbal experienţă troc Ediție

VIDEO | Faza săptămânii în fotbalul european. Serie de gafe mai ceva ca la  amatori
VIDEO | Faza săptămânii în fotbalul european. Serie de gafe mai ceva ca la amatori

Își pierde Moldovan locul la națională după gafele din FC Voluntari -  Rapid? Verdictul lui Stoichiță - Eurosport
Își pierde Moldovan locul la națională după gafele din FC Voluntari - Rapid? Verdictul lui Stoichiță - Eurosport

Vlad Chiricheș își pune cenușă în cap după gafele din Muntenegru - România  2-0: ”Vreau să îmi asum întreaga responsabilitate” - Fanatik.ro
Vlad Chiricheș își pune cenușă în cap după gafele din Muntenegru - România 2-0: ”Vreau să îmi asum întreaga responsabilitate” - Fanatik.ro

Video | Două gafe de presă internațională în primele 11 minute din Chindia  - Botoșani. Hațegan, printre protagoniști
Video | Două gafe de presă internațională în primele 11 minute din Chindia - Botoșani. Hațegan, printre protagoniști

Dinamo - Petrolul 1-1, decis de două gafe monumentale

We Love Sport Superliga Nu chiar peste tot acasă...

Cel mai rapid gol al sezonului în FC Voluntari - Rapid. Două gafe uluitoare  ale lui Moldovan - Fanatik.ro
Cel mai rapid gol al sezonului în FC Voluntari - Rapid. Două gafe uluitoare ale lui Moldovan - Fanatik.ro

Iulian Cristea şi Cătălin Cîrjan, gafe colosale în Rapid - Botoşani!  Moldovenii au profitat de greşelile giuleştenilor - Antena Sport
Iulian Cristea şi Cătălin Cîrjan, gafe colosale în Rapid - Botoşani! Moldovenii au profitat de greşelile giuleştenilor - Antena Sport

Vezi gafa saptamanii in fotbal! - Stirileprotv.ro

Andrei Borza, gafe în lanţ în FC U Craiova 1948 - Rapid! Dan Şucu,  împietrit în tribune! Bergodi, criză de nervi pe margine - Antena Sport
Andrei Borza, gafe în lanţ în FC U Craiova 1948 - Rapid! Dan Şucu, împietrit în tribune! Bergodi, criză de nervi pe margine - Antena Sport

VIDEO | U Craiova 1948 - Voluntari 3-3. Revenire incredibilă a ilfovenilor,  după ce au fost conduşi la două goluri! Gafe uriaşe şi goluri fabuloase
VIDEO | U Craiova 1948 - Voluntari 3-3. Revenire incredibilă a ilfovenilor, după ce au fost conduşi la două goluri! Gafe uriaşe şi goluri fabuloase

Gafe fotbal
Gafe fotbal

Gafe peste gafe în primul amical al iernii: UTA - Sporting Charleroi 1-4

CRONICĂ Liga 2 / Gafe, bannere ironice și puțin fotbal. CSA Steaua învinge  Dinamo într-o atmosferă de derby | Ziarul de Sport
CRONICĂ Liga 2 / Gafe, bannere ironice și puțin fotbal. CSA Steaua învinge Dinamo într-o atmosferă de derby | Ziarul de Sport

FCSB, făcută praf după ce s-a făcut de râs în Europa: "Indolență, delăsare,  gafe incredibile" - Eurosport
FCSB, făcută praf după ce s-a făcut de râs în Europa: "Indolență, delăsare, gafe incredibile" - Eurosport

VIDEO+FOTO Concurs de gafe la CFR - Craiova » Care a fost mai caraghioasă:  faza penalty-ului sau execuția? :D
VIDEO+FOTO Concurs de gafe la CFR - Craiova » Care a fost mai caraghioasă: faza penalty-ului sau execuția? :D

Exclusiv | "El mi s-a părut veriga slabă! A făcut gafe". Tricolorul care  l-a dezamăgit pe Cristian Bivolaru
Exclusiv | "El mi s-a părut veriga slabă! A făcut gafe". Tricolorul care l-a dezamăgit pe Cristian Bivolaru

GREȘEALĂ CU NOROC - În urma unei gafe a FRF, Minaur Baia Mare se califică  fără joc în turul 4 al Cupei României - 2mnews
GREȘEALĂ CU NOROC - În urma unei gafe a FRF, Minaur Baia Mare se califică fără joc în turul 4 al Cupei României - 2mnews

Gafe făcute de FRF! Selecționerul României a anulat convocarea trimisă

VIDEO. Gafa incredibilă a unui portar din Bundesliga | Digi24

Gafe uriașe în prima repriză a meciului Dinamo - Petrolul! Goluri marcate  după două faze de amatori | VIDEO
Gafe uriașe în prima repriză a meciului Dinamo - Petrolul! Goluri marcate după două faze de amatori | VIDEO

Farmecul sportului. Top 20 cele mai ridicole şi amuzante gafe din istoria  sportului VIDEO
Farmecul sportului. Top 20 cele mai ridicole şi amuzante gafe din istoria sportului VIDEO

CFR Cluj - „U“ Craiova 2-0 / Gafe, tontogoluri și fotbal cu porția!