Home

Fort acasa medaliat gol polonia Bară oblică surprinzător Sobru

Polonia - Arabia Saudită 2-0. Szczesny și Lewandowski evită o nouă surpriză  a saudiților la Mondialul 2022
Polonia - Arabia Saudită 2-0. Szczesny și Lewandowski evită o nouă surpriză a saudiților la Mondialul 2022

Ronaldo Deaconu, gol „a la Cristiano” în Polonia! Cum a putut să marcheze  fostul jucător de la Gaz Metan - Antena Sport
Ronaldo Deaconu, gol „a la Cristiano” în Polonia! Cum a putut să marcheze fostul jucător de la Gaz Metan - Antena Sport

Gigi Becali a renunțat la el, acum a ajuns să fie one man show în Polonia!  Ce gol a dat Deian Sorescu în minutul 2
Gigi Becali a renunțat la el, acum a ajuns să fie one man show în Polonia! Ce gol a dat Deian Sorescu în minutul 2

VIDEO | Virgil Ghiţă a marcat în campionatul Poloniei. Golul românului a  ajutat-o pe Cracovia să câştige
VIDEO | Virgil Ghiţă a marcat în campionatul Poloniei. Golul românului a ajutat-o pe Cracovia să câştige

Franţa - Polonia 3-1, la Cupa Mondială din Qatar. Kylian Mbappe a înscris  două goluri spectaculoase şi a trimis campioana mondială în sferturi |  Observatornews.ro
Franţa - Polonia 3-1, la Cupa Mondială din Qatar. Kylian Mbappe a înscris două goluri spectaculoase şi a trimis campioana mondială în sferturi | Observatornews.ro

Ronaldo e Ronaldo, tată. Deaconu, gol a băgat invizibila și a marcat un gol  superb în Polonia. Video - Playsport
Ronaldo e Ronaldo, tată. Deaconu, gol a băgat invizibila și a marcat un gol superb în Polonia. Video - Playsport

GERMANIA - POLONIA 0-0. Primul meci fara gol marcat de la UEFA EURO 2016.  Milik a ratat ocazia turneului. VIDEO - Stirileprotv.ro
GERMANIA - POLONIA 0-0. Primul meci fara gol marcat de la UEFA EURO 2016. Milik a ratat ocazia turneului. VIDEO - Stirileprotv.ro

Bogdan Racovițan a înscris un gol pentru Rakow și se pregătește pentru  titlul de campion în Polonia! | Sport.ro
Bogdan Racovițan a înscris un gol pentru Rakow și se pregătește pentru titlul de campion în Polonia! | Sport.ro

Macron a dat scorul corect... | RFI Mobile

Polonia - Arabia Saudită 2-0. Polonezii câștigă primul meci la Cupa  Mondială | Flashscore.ro
Polonia - Arabia Saudită 2-0. Polonezii câștigă primul meci la Cupa Mondială | Flashscore.ro

Robert Lewandowski merge cu Polonia la Mondial: “Totul este posibil atunci  când lupți până la capăt”
Robert Lewandowski merge cu Polonia la Mondial: “Totul este posibil atunci când lupți până la capăt”

Ronaldo Deaconu a marcat primul gol în Polonia și are planuri mari: "Vreau  să ajung la națională!" - Eurosport
Ronaldo Deaconu a marcat primul gol în Polonia și are planuri mari: "Vreau să ajung la națională!" - Eurosport

Resumen y goles del Gales - Polonia (0-1) partido de la jornada 6

CM 2022 | Polonia - Arabia Saudită 2-0. Robert Lewandowski a început să  plângă după ce a marcat primul său gol la un Campionat Mondial - Antena  Sport
CM 2022 | Polonia - Arabia Saudită 2-0. Robert Lewandowski a început să plângă după ce a marcat primul său gol la un Campionat Mondial - Antena Sport

Nebunie în grupa C de la Cupa Mondială! Clasamentul fair-play, aproape de a  stabili echipa calificată dintre Polonia şi Mexic. Un gol în minutul 90+5 a  răsturnat calculele
Nebunie în grupa C de la Cupa Mondială! Clasamentul fair-play, aproape de a stabili echipa calificată dintre Polonia şi Mexic. Un gol în minutul 90+5 a răsturnat calculele

Robert Lewandowski a marcat primul său gol la Cupa Mondială. Polonia -  Arabia Saudită 2-0 - Sport Alert
Robert Lewandowski a marcat primul său gol la Cupa Mondială. Polonia - Arabia Saudită 2-0 - Sport Alert

VIDEO. Gol de senzație reușit de Sergiu Hanca în Polonia. Echipa sa a  învins cu 2-
VIDEO. Gol de senzație reușit de Sergiu Hanca în Polonia. Echipa sa a învins cu 2-

We Love Sport CM 2022 POLONIA - ARABIA SAUDITĂ 2-0 | În sfârșit, Lewa!

Mama Omida? Macron a prezis corect scorul meciului Franţa - Polonia și  marcatorii de goluri
Mama Omida? Macron a prezis corect scorul meciului Franţa - Polonia și marcatorii de goluri

Sergiu Hanca, debut excelent în noul sezon! Gol de trei puncte marcat de  fotbalistul român în
Sergiu Hanca, debut excelent în noul sezon! Gol de trei puncte marcat de fotbalistul român în

Reporterii GSP au fost la Mexic - Polonia » Egal fără goluri într-o  atmosferă spectaculoasă
Reporterii GSP au fost la Mexic - Polonia » Egal fără goluri într-o atmosferă spectaculoasă

Cupa Mondială 2022: Franţa a învins Polonia şi s-a calificat în sferturi.  Giroud a devenit cel mai bun marcator din istoria țării | Digi24
Cupa Mondială 2022: Franţa a învins Polonia şi s-a calificat în sferturi. Giroud a devenit cel mai bun marcator din istoria țării | Digi24

Polonia - Arabia Live Video Online în Grupa C de la Campionatul Mondial din  Qatar
Polonia - Arabia Live Video Online în Grupa C de la Campionatul Mondial din Qatar

Deian Sorescu, gol după 87 de secunde în Polonia! Internaţionalul român a  deschis scorul în Lech Poznan - Rakow - Antena Sport
Deian Sorescu, gol după 87 de secunde în Polonia! Internaţionalul român a deschis scorul în Lech Poznan - Rakow - Antena Sport