Home

Hassy Neajutorare Teoretic livescore tenis halep Neînţelegere paralizie Ambiguu

SIMONA HALEP - GARBINE MUGURUZA, rezultat în semifinalele Openului  Australiei - update | DCNews
SIMONA HALEP - GARBINE MUGURUZA, rezultat în semifinalele Openului Australiei - update | DCNews

Tenis, livescore, stiri meciuri si clasamente ATP și WTA. Tenis live-  Pagina 1 - Fanatik.ro livescore tenis, scoruri tenis, rezultate live,  știri, clasament atp, turnee, știri din tenis, simona halep, scoruri tenis
Tenis, livescore, stiri meciuri si clasamente ATP și WTA. Tenis live- Pagina 1 - Fanatik.ro livescore tenis, scoruri tenis, rezultate live, știri, clasament atp, turnee, știri din tenis, simona halep, scoruri tenis

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

Simona Halep este în "optimi" la Wimbledon, după 6-4, 6-1 cu Bencic. O va  întâlni pe Zarina Diyas
Simona Halep este în "optimi" la Wimbledon, după 6-4, 6-1 cu Bencic. O va întâlni pe Zarina Diyas

Veni, vici, SIMO! Halep - Bellis, 6-0, 6-4. Simona, în semifinală, după cel  mai spectaculos meci la Doha | Digi24
Veni, vici, SIMO! Halep - Bellis, 6-0, 6-4. Simona, în semifinală, după cel mai spectaculos meci la Doha | Digi24

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep - Serena Williams, rezultat live la Australian Open | Stiri  Diaspora
Simona Halep - Serena Williams, rezultat live la Australian Open | Stiri Diaspora

Simona Halep, eliminată de la Wimbledon 2022. A ratat finala: 3-6, 3-6 cu  Elena
Simona Halep, eliminată de la Wimbledon 2022. A ratat finala: 3-6, 3-6 cu Elena

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

Tenis ATP Live

Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul  2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro
Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul 2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro

Simona Halep S-a Oprit în Semifinală La Wimbledon. Învinsă în Două Seturi  De Elena Rybakina | Libertatea
Simona Halep S-a Oprit în Semifinală La Wimbledon. Învinsă în Două Seturi De Elena Rybakina | Libertatea

Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la  Wimbledon | Observatornews.ro
Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon | Observatornews.ro

Video | Prima reacție a Simonei Halep după succesul împotriva lui Cori  Gauff, de la Toronto
Video | Prima reacție a Simonei Halep după succesul împotriva lui Cori Gauff, de la Toronto

LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE
LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE

Simona Halep / Strycova - Pavlyuchenkova / Kudermetova, optimi proba dublu  WTA Praga, liveSCORE
Simona Halep / Strycova - Pavlyuchenkova / Kudermetova, optimi proba dublu WTA Praga, liveSCORE

Simona Halep: “Great to be back, 100% trust in Mouratoglou” •  Internazionali BNL d'Italia
Simona Halep: “Great to be back, 100% trust in Mouratoglou” • Internazionali BNL d'Italia

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Simona Halep - Cori Gauff, în optimi la Madrid! Live Video Online.

Scoruri live din tenis, rapide și corecte - Ziarul Argeşul - ediţia online

Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons  Jabeur la Caja Magica - Eurosport
Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons Jabeur la Caja Magica - Eurosport

Cine transmite Simona Halep - Serena Williams la TV! Unde e live online  superduelul de la Australian Open
Cine transmite Simona Halep - Serena Williams la TV! Unde e live online superduelul de la Australian Open

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Când și cu cine va juca Simona Halep în primul tur de la WTA Washington -  HotNews.ro
Când și cu cine va juca Simona Halep în primul tur de la WTA Washington - HotNews.ro