Home

sponsorizat Măduvă osoasă Melbourne rezultate fotbal israel azi Punete cu pețitor nuntă

Convocări preliminare pentru meciurile cu Israel și Kosovo din septembrie |  Federația Română de Fotbal
Convocări preliminare pentru meciurile cu Israel și Kosovo din septembrie | Federația Română de Fotbal

Preliminarii EURO 2024 » Scor de neprezentare în Elveția - Israel + Rezultat-șoc  la Pristina: Andorra a încurcat Kosovo!
Preliminarii EURO 2024 » Scor de neprezentare în Elveția - Israel + Rezultat-șoc la Pristina: Andorra a încurcat Kosovo!

Israelienii, pregătiți de duelul cu România din preliminariile EURO 2024!  Declarațiile făcute înaintea deplasării - Eurosport
Israelienii, pregătiți de duelul cu România din preliminariile EURO 2024! Declarațiile făcute înaintea deplasării - Eurosport

VICTORIE!!! România – Kosovo 2-0 | Federația Română de Fotbal

Prinde contractul carierei după România - Israel

Scoruri live Israel U19, rezultate și program meciuri | Fotbal, Europa

Rezultate Ligat ha'Al 2022/2023, Fotbal Israel - Flashscore

Semifinale EURO U21 | Anglia - Spania este marea finală! Israel şi Ucraina  au fost eliminate fără drept de apel - Antena Sport
Semifinale EURO U21 | Anglia - Spania este marea finală! Israel şi Ucraina au fost eliminate fără drept de apel - Antena Sport

Mihăilă, anunț important după accidentarea din meciul cu Elveția. Va fi  prezent la partidele cu Israel și Kosovo? - Eurosport
Mihăilă, anunț important după accidentarea din meciul cu Elveția. Va fi prezent la partidele cu Israel și Kosovo? - Eurosport

Analiză | Pentru prima dată, în istoria recentă, avem 5 români din TOP 5  campionate la lot, mai mulți decât la Euro 2016 - Eurosport
Analiză | Pentru prima dată, în istoria recentă, avem 5 români din TOP 5 campionate la lot, mai mulți decât la Euro 2016 - Eurosport

Israel-România 2-2 | Tricolorii încheie la egalitate partida din Israel,  după ce au condus cu 2-0 la pauză - Eurosport
Israel-România 2-2 | Tricolorii încheie la egalitate partida din Israel, după ce au condus cu 2-0 la pauză - Eurosport

România, remiză chinuită cu Israel în preliminariile EURO 2024 - HotNews.ro

Presa din Israel ne face praf: „Am fost superiori pe tot parcursul jocului  în fața unui adversar care a jucat fotbal de modă veche”
Presa din Israel ne face praf: „Am fost superiori pe tot parcursul jocului în fața unui adversar care a jucat fotbal de modă veche”

Israel - România 2-2 | „Tricolorii” lui Iordănescu au existat doar o  repriză în Netanya! Selecționerul rămâne fără victorie pe banca naționalei  | Sport.ro
Israel - România 2-2 | „Tricolorii” lui Iordănescu au existat doar o repriză în Netanya! Selecționerul rămâne fără victorie pe banca naționalei | Sport.ro

România - Israel, Live Video Online, în preliminariile EURO 2024

#VOCE | Cât trebuie să mai așteptăm pentru o calificare la un turneu final?  - Eurosport
#VOCE | Cât trebuie să mai așteptăm pentru o calificare la un turneu final? - Eurosport

Mesaj vehement după prestația României: „Ne-am făcut de rușine! Am fost  mielușei. Nu ne vom califica la EURO!”
Mesaj vehement după prestația României: „Ne-am făcut de rușine! Am fost mielușei. Nu ne vom califica la EURO!”