Home

Curajos Dempsey eroic slovenia romania fotbal un creditor tipic Poleiala

Video | Denis Drăguș, după super-golul marcat în România – Slovenia.  Mesajul de la pauză care a schimbat fața partidei
Video | Denis Drăguș, după super-golul marcat în România – Slovenia. Mesajul de la pauză care a schimbat fața partidei

Amical | România – Slovenia 1-2. Încă o mostră de neputință - GdS

Care este tradiția confruntărilor directe România-Slovenia?

România – Slovenia 1-2. Ghinion pentru Naţionala României în meciul amical  cu Slovenia. Fotbaliştii lui Iordănescu au nimerit bara de două ori |  Observatornews.ro
România – Slovenia 1-2. Ghinion pentru Naţionala României în meciul amical cu Slovenia. Fotbaliştii lui Iordănescu au nimerit bara de două ori | Observatornews.ro

Slovenia - România 4-3.Gafele defensivei au decis rezultatul final

România - Slovenia | Care sunt loturile celor două echipe naționale

Slovenia - România 1-0, după o gafă uluitoare a portarului nostru în  revanșa de la U19! În prima partidă, slovenii au câștigat cu 3-0 | Sport.ro
Slovenia - România 1-0, după o gafă uluitoare a portarului nostru în revanșa de la U19! În prima partidă, slovenii au câștigat cu 3-0 | Sport.ro

Nationala de fotbal a Romaniei va juca astazi un meci impotriva Sloveniei  pe Cluj Arena. Cat costa biletele - E fain la Cluj!
Nationala de fotbal a Romaniei va juca astazi un meci impotriva Sloveniei pe Cluj Arena. Cat costa biletele - E fain la Cluj!

Horațiu Moldovan, cel mai bun jucător al României în meciul cu Slovenia.  Cum s-au descurcat ceilalți patru debutanți trimiși în teren de Edi  Iordănescu - Fanatik.ro
Horațiu Moldovan, cel mai bun jucător al României în meciul cu Slovenia. Cum s-au descurcat ceilalți patru debutanți trimiși în teren de Edi Iordănescu - Fanatik.ro

Echipa națională de fotbal a României - Wikipedia

UPDATE Trei modificări în lotul anunțat inițial | 26 de jucători convocați  pentru amicalele cu Slovenia și Moldova | Federația Română de Fotbal
UPDATE Trei modificări în lotul anunțat inițial | 26 de jucători convocați pentru amicalele cu Slovenia și Moldova | Federația Română de Fotbal

România pierde amicalul cu Slovenia: 2-1 / Duminică, de la ora 20.30  naționala de fotbal va juca un alt amical, cu Republica Moldova
România pierde amicalul cu Slovenia: 2-1 / Duminică, de la ora 20.30 naționala de fotbal va juca un alt amical, cu Republica Moldova

S-au pus în vânzare biletele pentru partida amicală de fotbal dintre România  și Slovenia
S-au pus în vânzare biletele pentru partida amicală de fotbal dintre România și Slovenia

România, învinsă de Slovenia într-un meci amical - HotNews.ro

Exclusiv | ”Am început foarte prost”. Ilie Dumitrescu a semnalat problema  naționalei României, după meciul cu Slovenia
Exclusiv | ”Am început foarte prost”. Ilie Dumitrescu a semnalat problema naționalei României, după meciul cu Slovenia

România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”,  penibili o repriză pe Cluj Arena
România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”, penibili o repriză pe Cluj Arena

Două meciuri amicale pentru naționala României în luna noiembrie |  Federația Română de Fotbal
Două meciuri amicale pentru naționala României în luna noiembrie | Federația Română de Fotbal

România, învinsă de Slovenia cu 2-1, în meciul amical

România a pierdut amicalul cu Slovenia - spotmedia.ro

FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal  - Cluj24.ro
FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal - Cluj24.ro

EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001). Cu 5 atacanți în teren am jucat  fotbal total
EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001). Cu 5 atacanți în teren am jucat fotbal total

România învinsă de Slovenia cu 1-2. Burcă și Moruțan ghinioniștii serii, cu  câte o bară
România învinsă de Slovenia cu 1-2. Burcă și Moruțan ghinioniștii serii, cu câte o bară