Home

Lalele Dormitor Legăna tenis abu dhabi rar Senator comunicare

Cum arată sferturile de finală ale turneului WTA 500 de la Abu Dhabi -  spotmedia.ro
Cum arată sferturile de finală ale turneului WTA 500 de la Abu Dhabi - spotmedia.ro

Belinda Bencic a câștigat titlul la Abu Dhabi, după o revenire fabuloasă -  Eurosport
Belinda Bencic a câștigat titlul la Abu Dhabi, după o revenire fabuloasă - Eurosport

Rafael Nadal, învins și de Denis Shapovalov la turneul demonstrativ de la Abu  Dhabi. Ce urmează pentru spaniol - Eurosport
Rafael Nadal, învins și de Denis Shapovalov la turneul demonstrativ de la Abu Dhabi. Ce urmează pentru spaniol - Eurosport

Tenis: Belinda Bencic a cucerit trofeul la Abu Dhabi (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Belinda Bencic a cucerit trofeul la Abu Dhabi (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Și Ruse a părăsit open-ul de la Abu Dhabi — Info Mureș

Săptămâna patimilor: Ruse, Cristian și Begu au câștigat împreună doar 11  game-uri, la Abu Dhabi și Linz | Sport.ro
Săptămâna patimilor: Ruse, Cristian și Begu au câștigat împreună doar 11 game-uri, la Abu Dhabi și Linz | Sport.ro

Sorana Cîrstea are Abu Dhabi-ul la picioare: românca le-a vorbit  localnicilor în arabă | Sport.ro
Sorana Cîrstea are Abu Dhabi-ul la picioare: românca le-a vorbit localnicilor în arabă | Sport.ro

WTA, prima surpriză din 2021: Karolina Pliskova, învinsă de Anastasia  Gasanova
WTA, prima surpriză din 2021: Karolina Pliskova, învinsă de Anastasia Gasanova

WTA Abu Dhabi: Campioana olimpică, în finală contra locului 19 mondial -  HotNews.ro
WTA Abu Dhabi: Campioana olimpică, în finală contra locului 19 mondial - HotNews.ro

Tenis: Andrei Rublev l-a învins pe Andy Murray în finala turneului de la Abu  Dhabi | replicaonline.ro
Tenis: Andrei Rublev l-a învins pe Andy Murray în finala turneului de la Abu Dhabi | replicaonline.ro

Sorana Cîrstea, adversar de top în turneul WTA Abu Dhabi. Cum arată pentru  2021 noul echipament
Sorana Cîrstea, adversar de top în turneul WTA Abu Dhabi. Cum arată pentru 2021 noul echipament

Sorana Cîrstea a fost eliminată în primul tur la Abu Dhabi! Marta Kostyuk  s-a impus în set decisiv - Eurosport
Sorana Cîrstea a fost eliminată în primul tur la Abu Dhabi! Marta Kostyuk s-a impus în set decisiv - Eurosport

Monica Niculescu, singura româncă rămasă la Abu Dhabi, s-a calificat în  ”sferturile” turneului, în proba de dublu
Monica Niculescu, singura româncă rămasă la Abu Dhabi, s-a calificat în ”sferturile” turneului, în proba de dublu

Sorana Cîrstea și-a aflat prima adversară de la Abu Dhabi - spotmedia.ro

Surpriza începutului de an în tenisul feminin. Cine a învins-o la Abu Dhabi  pe Karolina Pliskova
Surpriza începutului de an în tenisul feminin. Cine a învins-o la Abu Dhabi pe Karolina Pliskova

Tenis, WTA Abu Dhabi: Românca Bianca Andreescu dezamăgită. Teichmann și  Pliskova se califică în optimi | Stiri Diaspora
Tenis, WTA Abu Dhabi: Românca Bianca Andreescu dezamăgită. Teichmann și Pliskova se califică în optimi | Stiri Diaspora

Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur la Abu Dhabi | Flashscore.ro

Sorana Cîrstea, învinsă de ucraineanca Marta Kostyuk în primul tur la Abu  Dhabi!
Sorana Cîrstea, învinsă de ucraineanca Marta Kostyuk în primul tur la Abu Dhabi!

Tenis: Belinda Bencic şi Liudmila Samsonova, calificate în finală la Abu  Dhabi (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Belinda Bencic şi Liudmila Samsonova, calificate în finală la Abu Dhabi (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Emma Răducanu, forțată să se retragă din turneul de la Abu Dhabi, după ce  s-a infectat cu coronavirus! „Aşteptam cu nerăbdare să joc în faţa fanilor”  - WOWBiz
Emma Răducanu, forțată să se retragă din turneul de la Abu Dhabi, după ce s-a infectat cu coronavirus! „Aşteptam cu nerăbdare să joc în faţa fanilor” - WOWBiz

Duel româno-ucrainean în primul tur la Abu Dhabi. Cu cine joacă Sorana  Cîrstea
Duel româno-ucrainean în primul tur la Abu Dhabi. Cu cine joacă Sorana Cîrstea

Tenis: Au fost stabilite semifinalistele turneului WTA de la Abu Dhabi |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Au fost stabilite semifinalistele turneului WTA de la Abu Dhabi | AGERPRES • Actualizează lumea.

Emirates News Agency - Mubadala World Tennis Championship returns to Abu  Dhabi in December
Emirates News Agency - Mubadala World Tennis Championship returns to Abu Dhabi in December

Abu Dhabi Mubadala World Tennis Championship 2022 dates

Andrei Rublev l-a învins pe Andy Murray în finala turneului de la Abu Dhabi  - Eurosport
Andrei Rublev l-a învins pe Andy Murray în finala turneului de la Abu Dhabi - Eurosport

Schimbări spectaculoase în Top 10 WTA după turneul de la Abu Dhabi!  Sabalenka atinge un nou
Schimbări spectaculoase în Top 10 WTA după turneul de la Abu Dhabi! Sabalenka atinge un nou

Românca Sorana Cîrstea pleacă acasă din primul tur de la Abu Dhabi. Învinsă  să Marta Kostiuk | Newsweek Romania
Românca Sorana Cîrstea pleacă acasă din primul tur de la Abu Dhabi. Învinsă să Marta Kostiuk | Newsweek Romania