Home

toci concentra Comoară turda handbal Patrona mucus comporta

Iulian Stamate, Potaissa Turda: "Cred sincer că e posibil să câștigăm Cupa  Challenge"
Iulian Stamate, Potaissa Turda: "Cred sincer că e posibil să câștigăm Cupa Challenge"

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II –  Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania

European Handball Federation - AHC Potaissa Turda

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

Turneu de handbal feminin la Turda - Ziarul 21

Handbal masculin: Dinamo a câştigat meciul amical cu Potaissa Turda  (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Dinamo a câştigat meciul amical cu Potaissa Turda (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Handbal Club Ariesul Turda | Turda

AHC Potaissa Turda | Turda

Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1:  Potaissa Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: Potaissa Turda – Handbal Mania

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: Potaissa  Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: Potaissa Turda – Handbal Mania

potaissa turda – Handbal Mania

Scoruri live Potaissa Turda, rezultate și program meciuri, Stiinta Bacau -  Potaissa Turda live | Handbal, România
Scoruri live Potaissa Turda, rezultate și program meciuri, Stiinta Bacau - Potaissa Turda live | Handbal, România

HC Buzău - Potaissa Turda, 30-30. Meci nebun din Liga Zimbrilor a fost în  direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro
HC Buzău - Potaissa Turda, 30-30. Meci nebun din Liga Zimbrilor a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro

BSV Bern – Potaissa Turda, scor 33-36, în optimile Challenge Cup la handbal  masculin
BSV Bern – Potaissa Turda, scor 33-36, în optimile Challenge Cup la handbal masculin

Minaur, Dobrogea Sud și Potaissa Turda și-au aflat adversarele din primul  tur preliminar al European League + Cu cine joacă Gloria Buzău
Minaur, Dobrogea Sud și Potaissa Turda și-au aflat adversarele din primul tur preliminar al European League + Cu cine joacă Gloria Buzău

TurdaNews - Handbal: Turneul final al junioarelor I se va disputa la Turda

Sponsorul echipei AHC Potaissa Turda – CIA Aboliv

inTurda.ro – Potaissa Turda

TurdaNews - Cupa României: Handbalistele de la ACS ”Liviu Rebreanu” Turda  s-au calificat mai departe! (VIDEO)
TurdaNews - Cupa României: Handbalistele de la ACS ”Liviu Rebreanu” Turda s-au calificat mai departe! (VIDEO)

Turda are campioni! Echipa de juniori III a clubului de handbal AHC  Potaissa in parteneriat cu Liceul Teoretic Liviu Rebreanu Turda a câștigat  titlul național, aducând astfel in premieră medaliile de aur
Turda are campioni! Echipa de juniori III a clubului de handbal AHC Potaissa in parteneriat cu Liceul Teoretic Liviu Rebreanu Turda a câștigat titlul național, aducând astfel in premieră medaliile de aur

Turneul KPA Clean la Handbal Feminin de la Turda

Sport, integral din finanțări private. Junioarele de la Handbal Arieșul  Turda, la un turneu amical la Satul Mare - Politica si Putere
Sport, integral din finanțări private. Junioarele de la Handbal Arieșul Turda, la un turneu amical la Satul Mare - Politica si Putere