Home

cerșetorie Depune In realitate viitorul dinamo 3 3 iertător marchiză pată

Dinamo încheie la egalitate, 3-3, meciul dramatic cu Viitorul, în care  Ekeng s-a prăbuşit pe
Dinamo încheie la egalitate, 3-3, meciul dramatic cu Viitorul, în care Ekeng s-a prăbuşit pe

Video I Viitorul director sportiv a lui Dinamo: ”În România aceste goluri  sunt extrem de rare” – Doar Dinamo
Video I Viitorul director sportiv a lui Dinamo: ”În România aceste goluri sunt extrem de rare” – Doar Dinamo

Video | Dinamo - Viitorul 3-3. Meci umbrit de un eveniment tragic

Rezumat VIDEO - Finala Ligii Elitelor U19: FC Viitorul - Dinamo 3-4 d.11m —  Academia Hagi
Rezumat VIDEO - Finala Ligii Elitelor U19: FC Viitorul - Dinamo 3-4 d.11m — Academia Hagi

Viitorul Ileana Cosânzeana! Cine e echipa care le-a eliminat pe CS FC Dinamo  și CS Dinamo din Cupa României + un rezultat de 17-0 | Sport.ro
Viitorul Ileana Cosânzeana! Cine e echipa care le-a eliminat pe CS FC Dinamo și CS Dinamo din Cupa României + un rezultat de 17-0 | Sport.ro

FC Viitorul a transferat un fundaș trecut pe la Dinamo. A semnat un  contract valabil 3
FC Viitorul a transferat un fundaș trecut pe la Dinamo. A semnat un contract valabil 3

Adi Popa s-a prăbuşit emoţional după Dinamo - CSA Steaua 3-0: "Am fost  umiliţi! Am arătat foarte rău ca echipă". Ce spune despre viitorul lui -  Antena Sport
Adi Popa s-a prăbuşit emoţional după Dinamo - CSA Steaua 3-0: "Am fost umiliţi! Am arătat foarte rău ca echipă". Ce spune despre viitorul lui - Antena Sport

Rezumat: FCSB - Dinamo 3-3 (1-1) #fcsb #steaua #dinamo - YouTube

Dinamo - Viitorul 3-2 | Reacţia incredibilă a lui Gabi Iancu: "Îmi vine să  plâng de nervi! Şi un egal mă nemulţumea!"
Dinamo - Viitorul 3-2 | Reacţia incredibilă a lui Gabi Iancu: "Îmi vine să plâng de nervi! Şi un egal mă nemulţumea!"

LIGA I. Dinamo – Viitorul Constanţa 2-3. Puştii lui Hagi s-au salvat de la  retrogradare | Digi24
LIGA I. Dinamo – Viitorul Constanţa 2-3. Puştii lui Hagi s-au salvat de la retrogradare | Digi24

LIVE TEXT | Dinamo - FC Viitorul, 20:30, într-un duel din etapa a 25-a

Viitorul Pandurii - CSA Steaua 4-3. Meci nebun în Liga 2! După ce a bătut-o  pe Dinamo, formaţia din Tg. Jiu i-a învins şi pe roş-albaştri
Viitorul Pandurii - CSA Steaua 4-3. Meci nebun în Liga 2! După ce a bătut-o pe Dinamo, formaţia din Tg. Jiu i-a învins şi pe roş-albaştri

Dinamo - Viitorul 3-3 și s-a dus și locul 3. "Câinii" au ratat ultima șansă  de a termina pe podium, într-un meci marcat însă de drama lui Ekeng
Dinamo - Viitorul 3-3 și s-a dus și locul 3. "Câinii" au ratat ultima șansă de a termina pe podium, într-un meci marcat însă de drama lui Ekeng

Dinamo își asigură viitorul! „Perla” din „Ștefan cel Mare” a semnat un  contract valabil 6 ani
Dinamo își asigură viitorul! „Perla” din „Ștefan cel Mare” a semnat un contract valabil 6 ani

FC Viitorul - Dinamo 1-2, în etapa 5 din play-out-ul Ligii 1 | Final de  meci! „Câinii” înregistrează o nouă victorie importantă și continuă lupta  pentru salvarea de la retrogradare
FC Viitorul - Dinamo 1-2, în etapa 5 din play-out-ul Ligii 1 | Final de meci! „Câinii” înregistrează o nouă victorie importantă și continuă lupta pentru salvarea de la retrogradare

VIITORUL - DINAMO 5-0 | Viitorul a facut SPECTACOL TOTAL! Meciul intrerupt  20 de minute, nicio secunda de prelungiri | Sport.ro
VIITORUL - DINAMO 5-0 | Viitorul a facut SPECTACOL TOTAL! Meciul intrerupt 20 de minute, nicio secunda de prelungiri | Sport.ro

Era ceva fantastic dacă și egalam“: Gică Hagi a trimis pe teren tinerii,  iar FC Viitorul s-a apropiat pe tabelă de Dinamo (galerie foto)
Era ceva fantastic dacă și egalam“: Gică Hagi a trimis pe teren tinerii, iar FC Viitorul s-a apropiat pe tabelă de Dinamo (galerie foto)

Video | Dinamo - Viitorul 3-0. Prestație de gală a "câinilor" la ultimul  meci al lui Contra. Fabbrini, dublă magică
Video | Dinamo - Viitorul 3-0. Prestație de gală a "câinilor" la ultimul meci al lui Contra. Fabbrini, dublă magică